Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Aubreyi = Leave

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Aubreyi = Leave
Autor Zpráva
Sunjay
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Aubreyi = Leave Citovat
Váš nick: Sunjayi

Věk, odkud jste a co děláte: lehce přes 40; originálně z Prahy, nyní naplavenina v městysu v Polabí

Link na Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Sunjayi/simple

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): momentálně Frost DK, uvidíme jestli bude ještě v budoucnu Unholy k něčemu kromě farmy, hraju obojí + mám tanka lehce nižší equip, tankování mi nevadí, ale main je dps.

Jak dlouho hrajete za svoji classu: Ani nevím, byl to můj první alt, založený za Wotlk, main asi od Draenoru cca, mám těch postav víc, porůznu jsem to střídala, ale v Legionu jedu DK jako maina od začátku datadisku.

Uveďte vaše aktivní alty: Demon hunter, 110, dps/tank/sběrač

Zkušenosti s raidy: Raiduji od nového Naxxu ve Wotlk, historie podobná s Oli, ještě ji pamatuji jako GM původních Infinites, v půlce Pand mě Wowko přestalo bavit, vrátila jsem se v Draenoru na ten 2. raid, pak opět pauza a návrat na Legion.

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Oli to popsala dost detailně, takže jen shrnu - rozpadla se nám R2, spousta lidí odešlo, protože progress stagnoval, neboť nám R1 neustále brala hráče, jakmile se equipli.

Co očekáváte od naší gildy: WoW beru jako relax od práce a všedních starostí. Potřebuji prostě vypnout a soustředit se na hraní, nemám ráda zbytečná dramata a slack. Smile Znám své herní limity, ale není pro mě problém se připravit na raidy a sledovat, co zrovna frčí v mojí classe.
Měli jsme docela slušnou partu na Mythic+, kde jsme trénovali nestát v deadly aoe, tréning byl se střídavou úspěšností Smile.
O Vánocích jsem si zlomila ruku, ale už to rozcvičuji, tak snad ten Nighhold budu moct s vámi chodit.

Znáte někoho v naší gildě: Do včerejšího raidu nikoho.

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Mám vše, moc nemluvím, jen když tankuju, tank holt musí občas ty DPS trochu srovnat Smile

Jste na PC nějak omezení: PC i internet ok. Akorát od doby upgradu na Win 10 divné věci občas, prostě mi to občas padne, je to mezi Microsoftem a Zemí holt.
16.leden 2017, 17:08 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digdag
Sponzor
Sponzor

Příspěvek Citovat
Hezká přihláška, hezký gear, žena Smile Vítej!

(FIO, ty máš dneska druhé Vánoce, viď?)

I’m a little paladin, short and stout. Here’s my hammer and here’s my trusty mount. When I get in trouble I scream and shout, then I bubble and hearthstone out!
16.leden 2017, 17:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Vítej.

Platí to stejné, napiš si o invite do gildy (klidně ještě dnes), pak přihlásíš postavu na raidy tady na fórku v raid sekci, budeš se hlásit v ingame kalendáři (už ve středu jste vítaní) a nakonec pořešíme i soukromou sekci.

Tripartita Rules 'em All ...
16.leden 2017, 17:24 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
corwinus to kopcis stejnou zpravu ke kazdy prihlasce, akorat si tam smazal to healer

dk urco ... to se neztrati Smile aspon lavernus uvidi jak se to ma hrat

jinak vitej ....

a jeste devcata ten vek tam psat nemusite, blood uz to rozebiral ... vek ani pocet deti neni dulezitej ......

16.leden 2017, 18:20 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
"dk urco ... to se neztrati Smile aspon lavernus uvidi jak se to ma hrat "

Já hrát umim, jen sem ještě nechtěl ukázat muj plný potenciál. Možná až mi padne první legendárka.

A naser si.
16.leden 2017, 19:00 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítej
16.leden 2017, 20:30 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítam ťa, dalšia dáma do raidu v priebehu dvoch dní??

Ak by sa vám náhodou u nás nepáčilo, čo si nemyslím, lebo sme vyzretí,inteligentní,pohladní ludia a Daywe, tak kludne leavnem s vami. Smile

P.S.-Ak by na raid prišla naraz Jerra,Wichka,Oli a Sun, tak prosím vytvoriť partu snov,nemusím hádam písať koho ku nim Smile

16.leden 2017, 21:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sunjay
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Smile

diky za prijeti
16.leden 2017, 21:36 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Werny
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítaj

Druidicek , Medabeda , Werny.
17.leden 2017, 16:33 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esmerine
Kecka začátečník
Kecka začátečník

Příspěvek Citovat
Vitej!

17.leden 2017, 19:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Proběhlo povýšení mezi členy, grats.

O přístup do soukromé sekce si napiš zde: http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11528 .

Tripartita Rules 'em All ...
12.květen 2017, 17:02 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: