Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Koutek sebevražedného šamana

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Koutek sebevražedného šamana
Autor Zpráva
Fenris
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Koutek sebevražedného šamana Citovat
Zdravim,
už nějaký čas přemýšlím, že si tu založím koutek sebevražedného šamana, kde se s vámi podělím o věci co dělám. A bude to jako pozvání, kdyby se někdo chtěl občas přidat. Pokud jsem s tím na špatném místě, tak sry. Žádné správné místo mě nenapadlo.
Takže tu vypíšu pár bodů (padání ze skal vynechám, to je spontání sólo věc ). Přesné časy nemám, ale 80 procent času co jsem on jsem k něčemu takovému svolná. Tak kdyby někdo pojal choutky vydat se stezkou sebevraženého šamana se mnou, stačí napsat a domluvíme se. (Vítáni i sebevražední alti)

1) Sebevražené mise - začnu tím co se nikomu chtít nebude. A ne, videa točit nebudu. Spočívají v tom, že naberu ty nejhůř oblečený děcka co najdu. S popiskem sebevražedné sklony vítány a smrt už nezničí jednomu kariéru jako tomu bylo dřív. A vyrazím se svým klíčem na myth + a vrátím se po spoustě času a klíčem minimálně o dvě čísla menším.
Přináší to dát spoustu peněz za opravy (pro mě spoustu, nedávno jsem tikla 20k a připadám si bohatě ), spoustu nejroztodivnějšího umírání a podivuhodné zážitky. Jinde člověk nepotká healera co se rozbrečí, páč ho všude jinde vyhodí vždy po pár smrtích, protože má radost, že jste hrdině umírali až do konce a on konečně něco došel. Nebo neuvidíte paladina odsolovat draka. Nedovíte se tolik ruských nadávek, protože rusáci popisky v angličtině asi nečtou a na všechna prohlášení se zeptaj Co?
Takže nabídka buď pro špatně oblečené alty, nebo lidi co si přejou občas chcípnout. Třeba fakt by mě zajímalo, jestli se u toho zatracenýho draka daj rozbít uplně všechny ty vajíčka s těma malýma potvorama co drahně let nenávidím.

2) Solovka co by už nebyla solo - Začala jsem si dávat solo normal dungy. Ve dvou a víc by to nebylo solo, ale co už. Třeba by se to vytahlo na heroic ve dvou Pokud možno nezahrnuje umírání. Zatím teda jen violet (tím začínám vše, protože se nedá zabloudit ), je to nová zábava, ale chystá se postupně uplně vše. Btw, bych celkem ráda zkusila, jestli se dá vymlátit vše co je v Aszhara.

3) Shamy Xas tank - Kdysi dávno pradávno, pře dávnými časy měla první inkranace Xas zábavu v chození pětišamanských dungeonů. A protože nová Xas si chtěla zkusit něco podobného, tak k pokusu došlo. Ale sehnat 5 svolných šamanů trvá a já už nemám tu trpělivost. Takže došlo k upgrade na shamy Xas tank dungeony. Jakýkoliv dps a jeden heal. Ale děcka v nynějších dobách už asi neumí hlídat dmg, takže chodím jen se špatně oblečenýma, páč přehodit mě je snadný a je hrozná otrava sundavat mobky z casterů v šatech.
Zatim teda chodím primárně violet (protože mám orientační nesmysl) a Odina. Plánuju našprtat něco dalšího kde je menší pravděpodobnost že se ztratim. Max zatim +5 když je dobrá parta. Vhoné pro špatné alty, ty co se občas nudí a ty co si umí ohlídat dmg, nebo přežít když mi něco ukradnou, takový mají bezvýznamné plus. Jediná zakázaná věc je používat taunt, nemám, není to fér.

4) Nechcete nějakej den vyhlásit alt run (na Antorus normal třeba) a uvidět co se stane? Třeba by se posbíral. (Ale možná už jste to zkoušeli a neujmulo se, nevím) Přijde mi že už jsem slyšela víc lidí si stěžovat, že by taky oblíkli alty rádi. (Mě se to netýká, můj alt je zatim jen 101 ale Xas vleze kamkoliv jí člověk pustí i když z toho má jen tu zábavu. )

Díky za pozornost. Bylo to dlouhé a je toho dost. Až mě napadne co jsem zapomněla napsat, bude ještě delší. Odpovídat nikdo nemusí Číst to taky ne.
15.březen 2018, 11:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Re: Koutek sebevražedného šamana Citovat
Fenris napsal:
..... jsem k něčemu takovému svolná.

Presne v tomto mieste som odpadol.. asi privela asociácií preťažilo môj skromný mozog Sad

15.březen 2018, 12:44 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fenris
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Re: Koutek sebevražedného šamana Citovat
Fionká napsal:
Fenris napsal:
..... jsem k něčemu takovému svolná.

Presne v tomto mieste som odpadol.. asi privela asociácií preťažilo môj skromný mozog Sad

Promin. Muj slovnik vyuziva prilis mnoho takových slov. Časem si vytvořiš imunitu.
15.březen 2018, 12:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Fio si imunitu nevytvori toto je jeho prirodzenie (teda prirodzenosť )
15.březen 2018, 21:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fenris
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ruchura napsal:
Fio si imunitu nevytvori toto je jeho prirodzenie (teda prirodzenosť )

V takovem pripade si aspon uzije čtení, i když z něj nebude nic vědět. příště trochu pritlacim, aby se mmu chtělo dostat za první odstavec.
15.březen 2018, 21:50 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Alt runy, runy na dogearování, to jsme zkoušeli a zájem nebyl.

Lidi si chcou alty oblíknout na hlavním farm raidu ...

Heroic dungů se bát nemusíš, to v pohodě "solneš i sama". Smile

Do ingame kalendáře si můžeš vypsat vlastní eventy, máme to povolené, akorát se to samozřejmě nesmí krýt s naším raidovacím časem.

A jinak teda pěkný čtení. (ten první příspěvek, pak už se to veze na klasické spamovací vlně)

Tripartita Rules 'em All ...
16.březen 2018, 16:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Fenris
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Jak se to přesunulo, přestalo to svítit. A tak jsem si vůbec nevšimla, že to prostě nechciplo.
Neco zorganizovat je pěkná věc. Ale moje věci organizovat nejdou. Dělám je to vždy spontánní nápad. A stejně nemyslím, že by se chytl někdo další. Takže to nemá smysl.
Jediná organizovatelna polozka je ten alt run. Ale jestli jste to už zkoušeli. A taky, já nic nezorganizuju. Znamenalo by to mluvit s lidma jinak než dlouhým blokem textu bez určitého adresáta. A taky neumim používat kalendář jinak než na příjem. Jeho existence jsem si všimla až když jsem dostala vynadano, že jsem si neodklikla první raid.
17.březen 2018, 12:42 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Etchemin
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Chtělo by to TLDR verzi.
17.březen 2018, 16:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
TLDR: jestli se nudíš a máš dost goldů na opravy, tak napiš Xasdren
18.březen 2018, 8:04 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita - ARCHIV - World of Warcraft Fórum » Debatní kroužek, žádosti o rady a pomoc ostatním Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: