Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Moonfury

Zaslat odpověď    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Moonfury
Autor Zpráva
Hustejlock
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Moonfury Citovat
Váš nick: Moonfury, PanKjob, Behemot..... vysvětlím níže

Věk, odkud jste a co děláte: 35 let, Poděbrady, státní zaměstnanec

Link na Armory: zatím asi bezpředmětné

Main Spec (uveďte i offspec pokud do něj aktivně sbíráte gear): viz níže

Jak dlouho hrajete za svoji classu: wow jsem hrál od EU bety do Draenoru. Pauzu jsem měl asi od 08/2015

Uveďte vaše aktivní alty: opět viz níže

Zkušenosti s raidy: Až do Draenoru jsem vždy zabil vše na nejtěžší obtížnost, zpravidla předtím, než instanci nerfovali.....

V jaké gildě jste byli a proč jste z ní odešli: Zdechliny, Myth, Temporary, Ira Dei, Ladies First, Stones (a malé přátelské guildy jako Jericho - Mythical society) - bohaté zkušenosti jako officír či GM v některých těchto guildách

Co očekáváte od naší gildy: Klidné prostředí proto, abych si mohl zahrá a pobavit se. Na druhou stranu čekám, že pokud se dělá něco v organizované skupině, tak to má smysl a úroveň.....

Znáte někoho v naší gildě: Qrempa, nebo Kšandy, či jak si to teď říká. Asi ještě Bloodthirsta a Grongara. Možná ještě někoho, nejsem si teď jistý Smile

Máte teamspeak/sluchátka/mikrofon: Vše vlastním a používám

Jste na PC nějak omezení: nijak zásadně

Nazdar!!!

Jmenuji se Ondřej, je mi 35 let a jsem čerstvým otcem dvou holčiček. Ve WoW se pohybuji od EU bety s tím, že jsem hru deset let hrál opravdu HC, kdy jsem u ní trávil veškerý volný čas s tím, že v průběhu této doby jsem zvládl zabít vše co hra nabízela, zpravidla do TOP 10 na serveru nejhůř...... Od přírody jsem tank, primárně nejvíce mám nahráno se svým prot warem Behemot, kterého mám aktuálně na lvl 110, zvládám s ním i furry. Dále jsem jako maina hrál brewmaster monka Koblliha. Vlastním přehršel altů, za které mám v průběhu těch let odehráno neuvěřitlné množství času. V současné době hledám, kam bych se vrtnul, protože jsem opět dostal chuť si wow zahrát. Jsem ochoten a schopen zahrát jakoukoliv roli tanka, dmg, nebo heal, podle aktuální potřeby bandy se kterou hraji.

Proto v současné době nejsem schopný řici co bude můj main. Qremp mi říkal, že Vám chybí ranged DPS, uvažoval jsem o mágovi, mágů však asi máte dost, takže bych nejspíše hrál sovu, char Moonfury (také založen ve vanile).

Rád bych běhal Mythic dungy s nějakou stabilní grupou, zkusit z toho vymáčknout co půjde atd...

Rád zodpovím jakékoliv Vaše dotazy.

Ještě co se mé práce týe, tak se může stát, že se na dva měsíce budu muset ztratit a třeba vůbec nehrát....

Díky

Ondřej
06.únor 2017, 15:45 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xindy
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Sahas mi na zadek?
06.únor 2017, 15:54 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Zdar Behe!

Tohoto člověka nejde nevzít, s jeho válečníkem Behemotem jsme společně logovali na prvních levlech vanili těsně po spuštění serverů a mlátili potvoráky v Mulgore Guy with axe

Velká gratulace k holčičkám Smile

06.únor 2017, 15:58 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vitaj. Časti čo tu je si myslím dohodol prestup z Mythical society ak si dobre pamätám
06.únor 2017, 17:40 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Ahoj , tiež si ťa pamatám z Mythical society.A vdaka za super prestup do aktuálnej guildy kde zažívam najlepšie roky vo WoW.

Isto , je dobré mať v guilde človeka tvojich skúseností ,ale :

... tak se může stát, že se na dva měsíce budu muset ztratit a třeba vůbec nehrát....

Trošku by bolo dobré to objasniť aj ked na druhej strane už sme gearli nespočet ludí o ktorých sme nevedeli vobec nič , takže z mojho pohladu skor zvedavosť ako nejaká výčitka Smile

GZ k detičkám Smile

06.únor 2017, 19:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
kobliha z mythical society ... monk ....

pokud nevis a je ti to jedno tak stavajici situace - mage 3x, moonkin 2x, hunter 1x, warlock 1-2x, shadow priest 1x. to je to co v soucasny chvili progressuje

tank je ksandy+rurucha a kdyz chybi tak bloodthirst
healeru je v soucasny chvili dost

06.únor 2017, 19:20 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hustejlock
Návštěvník
Návštěvník

Příspěvek Citovat
Zdravím Vás všechny Smile No dobrá tedy, co by se Vám tedy hodilo nejvíce prosím?? Mám mága, locka, prista, huntera i druida. Je mi jedno co pojedu..... A jezdím pracovně do zahraničí, zpravidla tam jsem sedm týdnů. Někdy to vím dostatečně dopředu, jindy prostě ne....
06.únor 2017, 19:41 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
z tech ranged je to asi jedno. magove vetsinou bejvaj vsici, ale jestli chces hrat maga tak proc ne. huntery jsme ted nejake nabrali. zalezi co s tim charem chces vsechno delat Smile jestli budes potrebovat nake offspecy na tank/heal atd

07.únor 2017, 7:13 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Je fo tak na tobě co si s námi rád zahraješ. Smile Jde o to se sejít a pobavit se a když to vyjde tak i něco zabít. Cíl je vyčistit HC a Mythic je pro nás pak už jenom příjemný bonus.

Pokud musíš vždy na 2-3 měsíce vypadnout tak klidně něco s čím se pak budeš rychle chytat zpět.

07.únor 2017, 10:18 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Vítej.

Jakmile budeš natuty rozhodnutý s čím to chceš zkusit (kluci ti tady vysvětlili, že vlastně jakýkoliv range se hodí), tak si pak napiš o pozvánky do ingame kalendáře: http://forum.tripartita-wow.com/viewtopic.php?t=11595 .

Tripartita Rules 'em All ...
07.únor 2017, 17:21 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: