Tripartita World Of Warcraft Fórum
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Depi a Alex = OK

Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Depi a Alex = OK
Autor Zpráva
Depi
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Depi a Alex = OK Citovat
Tak jsem neustále přemýšlel do jaké kategorie tento topik dát, nakonec jsem se rozhodnul sem. POkud by to snad mělo patřit jinam, prosím o přesunutí..

Jak si někteří asi již všimli, tak jsem se od neděle 18.6.2017 několikrát objevil online. Jsem rád, že jste si mne po celou dobu mé neaktivity ponechali v guildě a to samé se týká mého synátora Alexe..Smile)
Tímto bych rád všechny bývalé spoluhráče rád pozdravil a všem novým takto vysvětlil, co že jsme to vlastně zač.Smile)

Nějakou dobu jsem se rozmýšlel, kdy do toho datadisku skočima ta doba přišla teď. Alex se se spolužáky domluvil, že si přes prádzniny zahrají a tak jsem toho také využil.
CHtěl bych dopředu oznámit a zároveň se omluvit, ale na raidování v tuto chvíli vůbec nemyslím. Chtěl bych si svého warlocka zatím jen vylevelovat, okouknout nové světy, udělat nově questy, splnit si nějaká áčka a to bude asi vše. Samozřejmě až doleveluju a trochu se rozkoukám, neodmítnu pomoc, když budu zrovna online a někde potřeba, ale aktivně raidování vyhledávat nechci. Do Lich Kinga mám prostě problém se systémem normal/heroic a později ještě k tomu mythic a bohužel jsem tohle nějak stále nepřekous. Tak to jen na vysvětlenou..Smile)

Asi víc nemá cenu psát, ale mám ještě jednu věc. Napíšu to tady za Alexe, asi k tomu pak případně napíše více sám...

Jak jsem zmínil, tak se s kamarády dohodnul, že by si mohli přes przdniny solečně zahrát wowko. Někteří již wowko hráli, někteří si jej teprve koupili a plánovali si založit guildu a hrát tak nějak spolu. Osobně mi však přišlo zbytečné, aby Alex kvůli tomu leavoval, spíše mne napadlo, zdali by bylo možné ty jeho kamarády přijmout. Klidně si napíše každý přihlášku, aby se nepřijímali nějak anonymně, ale jestli by to měl být třeba problém, tak by se rozhodli to vyřšeit nějak jinak.
Jelikož se stejně na Vás chtěli obracet s žádostmi o rady a pod, tak mi přijde lepší když by byly takhle v Tripartitě a případně mohli také někde vypomoci. Drtivá vězšina je kolem věku 17-18 let.

Omlouvám se za delší text, bohužel se vždy nedržím.Smile Nasměruji sem také Alexe a předem děkuji za vyjádření..
20.červen 2017, 14:23 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítam vás spať Smile A kolko z tých 17-18 ročných je dievčat??

Ja len kôli Ruchurovi, trošku tréningu tábor ?

Mne osobne by to nevadilo Smile

20.červen 2017, 14:51 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloodthirst
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Tak Depi, v raidu aspoň na udělání televize by jsi mohl dorazit a pak leave raid Smile Lapydus se soustředí na sumonovaní a pak se občas stane že je až 2. v dmg Smile

Jinak osobně nemám problém vzít do guildy prázdninový oddíl nováčků, Ruchura jako hlavní vedoucí si je určitě vezme nastarost Smile Výborně umí hlášku ať nestojí na tancích Wink

Hlavní slovo by v tomto měl mít Meri.

20.červen 2017, 16:06 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Depi
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Zatím děkuji za pozitivní reakce, a jen bych chtěl poprosit, zdali by šlo na forum Alexovi resetnout heslo. Prý ho zapomněl...
ta dnešní mládež.. tss..

Díky.

NO bloode, že bych za Lapyduse vzal to sumonování? Rozumím..Smile

Fionko, děvče bude asi jen jedno a té bude již 20..Smile O víc nevím, mne už taky vše neřikají..Smile
20.červen 2017, 18:31 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Depi napsal:
...Fionko, děvče bude asi jen jedno a té bude již 20..Smile ...

v tom pripade jsem pro prijeti

nicmene hosi zdravim, vitejte zpet. to raidovani atd okolo to je na vas az si to dolevelite, nebo naky mythic dungy pvp aspon. vetsinou nekdo byva online zalezi jak rychle se do toho pustite

k tomu prijimani ... obecne fogy prijimame /od aktivnich clenu/ ale zaroven pokud jsou neaktiv tak se s nimi zase loucime to uz je na nich ... nicmene je to asi lepsi nez si zakladat v sesti novou guildu ... nebo kolik jich bude.

ale to devce prijmout i kdyby tu guildu zakladali

20.červen 2017, 19:19 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ruchura
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Vítam Vás späť, hlavne to hraj pre radosť a prípadne na nejakú farmu sa pridáš.

citace:
...Fionko, děvče bude asi jen jedno a té bude již 20..Smile ...

Aj by som povedal, že je to už nad rámec táborového veku, ale to by som šiel proti sebe No budem musieť urobiť výnimku a Fio má predsa Dejva tak to už by viacej nestíhal

Dúfam, že tá slečna rozpráva na ts...
20.červen 2017, 20:48 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lapydus
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Bloodthirst napsal:
Tak Depi, v raidu aspoň na udělání televize by jsi mohl dorazit a pak leave raid Smile Lapydus se soustředí na sumonovaní a pak se občas stane že je až 2. v dmg Smile

Pravdu má chlapec. To je samej summon, lentilky, gatea. Já než tohle všechno obstaram, tak si občas zapomenu povolat felguarda a to sem pak někdy i třetí

20.červen 2017, 21:43 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Alex Citovat
Tak já vás taky zdravím. A jen abych to uvedl ma pravou míru. Tak depi řekl všechno potřebný. Myslím si že bude nejlepší ať se každej přihlásí a napíše něco o sobě jako každy člen tripartiity. Bude jak pro nás tak i pro ně lepší. Jenom mě napadlo že bych udělal novej topic v přihláškách a třeba napsal alexovi spolužáci a tam by se přihlásili. Jinak oprava přivedu sebou 2 holky a obě dvě jsou healerky . A taky si myslím že pro Ruchuru to bude takový trénink na tábor.
21.červen 2017, 7:57 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fionká
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Re: Alex Citovat
Alex napsal:
.....Jinak oprava přivedu sebou 2 holky a obě dvě jsou healerky.....

Samozrejme, oni dve prihlášku písať nemusia stačí foto, aby Daywe vedel či niektorá z nich nebude zrzka Smile

21.červen 2017, 8:35 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Již jsem všechny zaukoloval, aby se prihlasili. A každý si udělá svou vlastní přihlášku, kvůli větší přehlednosti v budoucnu.
21.červen 2017, 9:05 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sheeka
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
cau alexi tak jakyho maga pojedes tentokrat?

jo dve lepsi nez jedna. ale to musime rict dejfovi at zacne chodit na forum ....

21.červen 2017, 10:27 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alex
Tripartiťák
Tripartiťák

Příspěvek Citovat
Už jsem si našel všechny svoje artefakty a vybral jsem si Fire, ale ještě uvažuji o Frost Smile.
21.červen 2017, 11:16 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Za mě dobrý, můžou s nama hrát a třeba je hra a naše gilda chytne a po prázdninách někdo zůstane na stálo.

Jestli to budete řešit jednotlivýma topikama nebo jedním globálním je v konečném důsledku jedno a je to na vás.

Já osobně bych preferoval, aby měl každý svůj sám za sebe, protože jak se tam objeví první představovačka, tak se lidi neudrží odpovídat a po přidávání dalších tam vznikne chaos a přihlášky zapadnou. Smile

Depi mi taky psal něco o registračkách a e-mailech s koncovkou .cz/.com, do tohoto topiku můžete psát koho se to týká, abych to opravil ručně.

Tripartita Rules 'em All ...
21.červen 2017, 19:10 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Meriadoc
Velký šéf
Velký šéf

Příspěvek Citovat
Jo a ještě, o invite si dotyční pak můžou psát komukoliv z vedení, ideálně když se představí jako "ten/ta od Alexe". Smile

Tripartita Rules 'em All ...
21.červen 2017, 19:12 Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Tripartita World of Warcraft Fórum » Přihlášky Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: